HAKKIMIZDA

1993 yılı MART ayında Ş.urfa Siverek kurulan firmamız VARANLAR GRUP adıyla hizmet vermeye başlamıştır.
 
Doğal olmayı ve doğal olan her türlü gıdayı üretmeyi ve pazarlamayı kurulduğu ilk günden amaç edinen firmamız bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Doğal gıdalar ile beslenebilmek için Doğal Tarım yapmak bir gerekliliktir. Bu yönde çalışmalarına ağırlık veren VARANLAR GRUP tüketicisine en doğal besinleri sunabilmek arzusu ile markalaşma yoluna  gitmiş VARANLAR GRUP  olarak markasını tescillemiştir.
 
VARANLAR GRUP, her türlü gıdanın doğallığını koruyarak evlerde yapılan özen ve titizlikle üretimini gerçekleştirmektedir.VARANLAR GRUP üretimini yaptığı tüm ürünlerde "TARLADAN MUTFAĞA DOĞALLIK" ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermeden üretim yapmaktadır.
 
Günlük 12000 - 13000 kg. reçel üretmektedir. 2500 Ton . kapasiteli kazanlarda pişen reçeller annemizin yaptığından farksızdır. Sadece meyve-sebze ve şeker kullanılarak pişen reçellerin tadına doyum yoktur.VARANLAR GRUP bugün 8 çeşit Reçel  Bal Gurubu (çiçek, çam, kekik, kestane) Pekmez grubu (üzüm, dut, karadut, harnup) üretip pazarlamaktadır.
 
Pazarlama ve dağıtımını kendisi ya da bayi sistemiyle gerçekleştirilen firmamiz bugün Türkiye'mizin birçok şehrinde tüketicisi ile buluşma imkanı bulmuştur. VARANLAR GRUP, tanıtıcı reklam çalışmalarına da ağırlık vermiş ve birçok uluslararası ve yurtiçi gıda fuarlarına katılmaktadır. VARANLAR ailesi olarak 2018 yılında kalitemizi ve titizliğimizi göstermiş bulunmaktayız
 
VARANLAR GRUP, tüketicisinin istekleri doğrultusunda,her türlü görüş ve şikayetlerine açık olarak, ilerlemenin azmi ve mutluluğu içerisindedir.
 
HAYATI DOĞAL YAŞAYIN !!!


İletişim Bilgileri 1.Organize Sanayi Bölgesi 142. Cad. No: 17/1 Eyyübiye / Ş.URFA
+90 (532) 206 26 63  /  info@varanlar.com.tr
Qare Media @2019 Varanlar Grup